Salveaza un inger !

Ioan Efrem Balan, fiul de trei ani al preotului Ioan Balan din comuna Gheorhe Doja , județul ialomița, a fost diagnosticat cu leucemie limfofoblastica gr. 1

Ajutați-l sa treaca peste aceasta incercare și donați pentru el dar și pentru alți copii aflați in aceasta situație, o mica parte din sangele dvs.Cei care vor face aceasta donație la spitalul din Slobozia sau la alte spitale și centre de transfuzii va rugam sa menționați numele copilulului.Ioan Efrem Balan internat la spitatlul clinic Fundeni, București.

Va mulțumim și va mai rugam sa il pomeniți in rugaciunile dvs.
Se încarcă
Se încarcă
0%
încărcat
Identificat arie slideshow...
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...